Apsveicināšanas dzejols

Reizēm es mēdzu klusēt. Kad sēžu un kautrējos. Bet, kad kautrīgums sasniedzis sevišķi augstu pakāpi, es sāku runāt – daudz, dikti, neapstādināmi, reizēm gadās arī aizraujoši. Tāpēc te nu ir tā vieta, kur runāšu un centīšos nemelot publiski.

Plāniņš, ceru – īstenojams, šāds! Tūdaļ teātra sezona ies vaļā. Lai gan arī vasaras karstumā daži teātri nepārtrauc darbu, dažas avīzes publicē recenzijas – arī manējās – un top daži nākotnē visticamāk ļoti stilīgi teātra izglītības projekti, esmu nocietusies runāties par teātri. Tālab jau no šīs sestdienas arī te viss ies vaļā – īsi viedokļi, pārdomas, varbūt pat recenzijas par teātra notikumiem, ko vēroju no skatītāju zāles. Būs arī tādi teātra notikumi, kuros pati esmu klāt no otras puses, tātad redzu, kas top un kā top. Tāpēc arī par teātra radošajiem procesiem te būs lasāms ne viens vien ieraksts. Un vēl par šo to, kas iešausies prātā. Turklāt – necenzēti.

Kāpēc šo sestdien? Sestdien došos pa otram lāgam vērot Liepājas teātra “Pūtvējiņus”. Atzīšos – toreiz, rudenī, kad Liepājā lūza krēsli un čaukstēja kabatlakatiņi, es paliku itin rimta un mazliet skeptiska. Ceru, šoreiz liepājnieki mani paraus! Par to Lindasjaunkundzes blogā jau sestdienas pievakarē.

4 thoughts on “Apsveicināšanas dzejols

  1. Forši! Sen bija laiks! Igaunijā viens šāds blogs (autors gan anonīms un tāpēc jo nešpetnāks) populārāks par visām teātra platformām kopā. Kas zina, kas zina…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s